Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії – Кривокрисенко Юрій Олександрович

Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії Приазовської ЦРЛ, функціонує з 1991 року та розміщено на першому поверсі.

Відділення реанімації обслуговує 500-530 чоловік в рік і розраховане на 7 ліжок. Оснащення: централізоване водопостачання, опалення, природне і штучне освітлення, палати оснащені всіма меблями і апаратурою.

Є багатофункціональні ліжка, каталка. Наявність сучасної апаратури набагато полегшують роботу: монітори, пульсоксіметри, інфузомати, електрокардіограф, апарати ШВЛ; «Фаза – 21», «Бриз», «Малятко», РО-6 Н, РО-6 -03, пересувний рентгенівський апарат, дефібрилятори, небулайзер – інгалятор, електровідсмоктувачі.

Добову бригаду складають: лікар анестезіолог, постова і молодша медсестра. У відділенні є три палати інтенсивної терапії, кімната для дезінфекції медичного обладнання, кімната медичних сестер, де зберігаються медикаменти і наркотики, кабінет завідувача відділенням і кабінет старшої медсестри, ординаторська лікарів анестезіологів, чиста білизна і санвузол.