Приймальне відділення

Приймальне відділення являється тією структурою, з якої починається госпіталізація хворих. Від оперативності і злагодженості колективу відділення залежить не лише нормальне функціонування Приазовської ЦРЛ, а інколи і здоров’я та життя хворого.

 Приймальне відділення розміщується на першому поверсі.  Для забезпечення роботи приймального відділення в основному є всі кабінети для приймання лікарями хворих, маніпуляційний кабінет, ванна кімната, сестринська, кабінет для прийому хворих, кімната для зберігання одягу хворих.

 Приймальне відділення приймає хворих цілодобово по швидкій та невідкладній допомозі згідно з графіком чергувань та щоденно. Прийом хворих по швидкій та невідкладній допомозі здійснюється черговими лікарями згідно до графіку чергувань відділень лікарні по наданню ургентної медичної допомоги за профілями, відповідно до наказу ГУОЗ та МЗ від 24.12.2003 року №564. 

 У відділенні є шафа для надання невідкладної допомоги посиндромно та алгоритми по наданню невідкладної медичної допомоги.

 Приймальне відділення оснащене малою та великою епідукладкою, аптечкою термінової медичної допомоги медпрацівникам та технічному персоналу, засобами для забору матеріалу для досліджень хворих, підозрюваних на захворювання чумою та холерою, наборами протичумних костюмів, набором для обробки хворих на педикульоз та сверблячку, набором для забору крові для дослідження на ВІЛ-інфекцію.

 На випадок надзвичайних ситуацій приймальне відділення має аварійний запас медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

 Весь середній медичний персонал володіє технікою зняття ЕКГ, всіма маніпуляціями, необхідними для надання невідкладної медичної допомоги.