ВЕЛИКА ВТРАТА ДЛЯ ПРИАЗОВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Помер директор комунального некомерційного підприємства «Приазовська центральна районна лікарня». Це велика втрата для всіх нас.
Олег Тайвович Ахе – значуща постать для всього Приазовського краю, справжній професіонал своєї справи, порядна і щира людина. Понад 35 років працював у системі охорони здоров’я, з них більше 25 років заступником головного лікаря та 9 років керівником КНП «Приазовська центральна районна лікарня».
Олег Тайвович жив медициною. Завжди душею і тілом вболівав за розвиток галузі у Приазовській громаді, мав безліч напрацювань, досягнень, практичного досвіду та планів на майбутнє для вдосконалення системи надання медичної допомоги.
О.Т. Ахе любили його маленькі пацієнти та поважали батьки за чуйність, увагу, доброту і високу компетентність. Лікар-педіатр завжди йшов у ногу з часом, удосконалював методику надання медичної допомоги, підвищував кваліфікаційні звання.
Олег Ахе був мудрим, знаючим та ефективним керівником, завжди горою стояв за свій колектив. Користувався значним авторитетом серед колег і підлеглих.
Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце гідної людини. Світлі спогади про його добрі справи та зціленні життя завжди будуть у людській пам’яті. Для нас Олег Тайвович назавжди залишиться справжнім професіоналом, достойною людиною, надійним другом та порадником, активним громадським діячем. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати. Завжди в серцях берегтимемо світлу пам’ять про Олега Тайвовича.

Previous Article
Next Article