КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» – ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2020

ДИРЕКТОР ЗАКЛАДУ ОЛЕГ АХЕ – КЕРІВНИК РОКУ.

Стали відомі результати всеукраїнського рейтингу «Лідер галузі». КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» – лауреат Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності серед 1 206 902 підприємств України. Приазовський медичний заклад посів 85 місце (Бронза) серед суб‘єктів господарювання України та 8 місце (Срібло) в Запорізькій області.

На основі досягнень КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» присвоєно статус «Лідер галузі 2020». Це свідчення високої ефективності управління ресурсами, надійності та професійності.

Директор КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» Олег Ахе удостоєний почесного звання «Керівник року» та ордену «Гордість галузі» за високі професійні досягнення, управлінську компетентність, прийняття ефективних рішень, натхненне лідерство, безперервне вдосконалення підприємства та особистий внесок у розвиток галузі.

У переддень Нового 2021 року директора КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» Олега Ахе та його колектив з високими нагородами привітали в.о.голови Приазовської РДА Андрій Фесик, очільники Приазовської селищної громади Андрій Солопов та Нововасилівської селищної громади Олександр Прокопенко.

Previous Article
Next Article